• خانه
  • بلاگ
  • نرخ کلاسهای تدریس خصوصی فلوت درمنزل چقدر است؟

نرخ کلاسهای تدریس خصوصی فلوت درمنزل چقدر است؟

 

آموزش فلوت

ساز فلوت جزء قدیمی ترین ابزار موسیقی بشر محسوب میشود و قدمت آن به حدود50هزار سال پیش می رسد.فلوتها در زمان قدیم از جنس چوب بوده اند ولی در حال حاضر از آلیاژهای مختلف ساخته میشوند و در گروه سازهای بادی قرار میگیرند.هم خانواده فلوت در سازهای شرقی نی میباشد و در نحوه تولید صدا بسیار شبیه هم هستند.

 

برای  آموزش فلوت  مدرسان بسیاری در تهران و شهرهای مختلف با نرخهای متفاوت مشغول به تدریس هستند.به همین دلیل عوامل متعددی میتواند روی نرخ حق التدریس آنها تاثیرگذار باشد که ما به برخی از آنها اشاره میکنیم.

 

نرخ کلاسهای  تدریس خصوصی فلوت  برای سطوح مختلف مبتدی،متوسط و حرفه ای متفاوت است.در واقع هزینه دوره های حرفه ای تر فلوت با توجه به اساتید حرفه ای متفاوت است.ضمن اینکه هزینه آموزش برای فلوتهای مختلف از جمله فلوت ریکوردر،فلوت کلیددار،پن فلوت،فلوت چینی،فلوت هندی و... با یکدیگر متفاوت است.

 

همچنین در صورتیکه بخواهید از اساتید فلوت مشهور برای تدریس استفاده کنید بایستی هزینه بالاتری پرداخت کنید،چون این اساتید تجربه و مهارت بیشتری در تدریس دارند.

 

کلاس فلوت

 

نکته دیگر مکان تدریس است.عموما اساتید درمناطق بالاتر شهری هزینه های بیشتری برای  تدریس فلوت  دریافت میکنند.

 

همچنین هزینه  کلاس فلوت  در شهرهای مختلف و مراکز استانها نیز با یکدیگر متفاوت است.هزینه کلاس تدریس خصوصی فلوت در تهران،تبریز،اصفهان و مجموعا شهرهای بزرگ نسبت به شهرهای کوچک و شهرستانها بالاتر است.

 

بطور کلی هزینه کلاس خصوصی فلوت در منزل از آموزشگاه بالاتر است،چرا که هزینه های رفت و آمد استاد را نیز شامل میشود و از طرفی فوایدی همچون راحت تر بودن هنرجو و عدم اتلاف وقت را برای او دارد. البته رزومه و سابقه تدریس استاد فلوت نیز در این قیمت گذاری تاثیرگذار است.

 

در حال حاضر هزینه تدریس فلوت برای هر تایم30 دقیقه بین60 تا 180 هزار تومان متغیر است و بستگی به تمام نکات ذکر شده در مقاله دارد.

 

تدریس خصوصی فلوت

 

در جمع بندی پایانی این نکته را یادآور میشویم که صرفا حق التدریس بالا و یا سن بالاتر استاد نمیتواند فاکتورهای مناسبی برای ارزیابی  استاد فلوت  باشد،بلکه برای انتخاب  معلم فلوت  خوب باید مجموعه ای از عوامل از جمله تدریس حرفه ای،اخلاق خوب و حوصله بالا،تجربه کاری،تحصیلات مرتبط موسیقی و بروز بودن درآموزش را در نظر گرفت تا بتوانید در فراگیری فلوت به موفقیت برسید.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: تدریس خصوصی فلوت , کلاس فلوت , آموزش فلوت , استاد فلوت , تدریس فلوت , معلم فلوت

واحد آموزش علمی

نشانی:ضلع جنوب غرب میدان انقلاب

66864242 (021)
66369447 (021)

09362887188

واحد آموزش موسیقی

نشانی: شریعتی، دوراهی قلهک

22924816 (021)
22924817 (021)

09362887188

ساعت کاری موسسه

9 صبح تا 19

ارسال ایمیل:

info [at] bahareandishe.com