• خانه
  • بلاگ
  • نرخ کلاسهای تدریس خصوصی سازدهنی درمنزل چقدر است؟

نرخ کلاسهای تدریس خصوصی سازدهنی درمنزل چقدر است؟

 

آموزش سازدهنی

 

سازدهنی جزء سازهای پرطرفدار بین همه سنین است که هنرجویان زیادی مشغول به فراگیری آن هستند.سازدهنی که ما هم اکنون میشناسیم در اوایل قرن19 درآلمان ساخته شد و سپس به وسیله مهاجران به کشورهای دیگر برده شد.

 

برای  آموزش سازدهنی  مدرسان بسیاری در تهران و شهرهای مختلف با نرخهای متفاوت مشغول به تدریس هستند.به همین دلیل عوامل متعددی میتواند روی نرخ حق التدریس آنها تاثیرگذار باشد که ما به برخی از آنها اشاره میکنیم.

 

نرخ کلاسهای  تدریس خصوصی سازدهنی  برای سطوح مختلف مبتدی،متوسط و حرفه ای متفاوت است.در واقع هزینه دوره های حرفه ای سازدهنی با توجه به اساتید حرفه ای تر متفاوت است.ضمن اینکه هزینه آموزش برای انواع سازدهنی ازجمله دیاتونیک،کروماتیک،بیس وترمولو و یا سبکهای مختلف سازدهنی از جمله کلاسیک،پاپ،جز،بلوز و... ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند.

 

همچنین در صورتیکه بخواهید از اساتید سازدهنی مشهور برای تدریس استفاده کنید بایستی هزینه بالاتری پرداخت کنید،چون این اساتید تجربه و مهارت بیشتری در تدریس دارند.

 

کلاس سازدهنی

 

نکته دیگر مکان تدریس است.عموما اساتید درمناطق بالاتر شهری هزینه های بیشتری برای  تدریس سازدهنی  دریافت میکنند.

 

همچنین هزینه  کلاس سازدهنی  در شهرهای مختلف و مراکز استانها نیز با یکدیگر متفاوت است.هزینه کلاس تدریس خصوصی سازدهنی در تهران،تبریز،اصفهان و مجموعا شهرهای بزرگ نسبت به شهرهای کوچک و شهرستانها بالاتر است.

 

بطور کلی هزینه کلاس خصوصی سازدهنی در منزل از آموزشگاه بالاتر است،چرا که هزینه های رفت و آمد استاد را نیز شامل میشود و از طرفی فوایدی همچون راحت تر بودن هنرجو و عدم اتلاف وقت را برای او دارد. البته رزومه و سابقه تدریس استاد سازدهنی نیز در این قیمت گذاری تاثیرگذار است.

 

در حال حاضر هزینه تدریس سازدهنی برای هر تایم30 دقیقه بین60 تا 180 هزار تومان متغیر است و بستگی به تمام مطالب ذکر شده در مقاله دارد.

 

تدریس سازدهنی

 

در جمع بندی پایانی این نکته را یادآور میشویم که صرفا حق التدریس بالا و یا سن بالاتر استاد نمیتواند فاکتورهای مناسبی برای ارزیابی  استاد سازدهنی باشد،بلکه برای انتخاب  معلم سازدهنی  خوب باید مجموعه ای از عوامل از جمله تدریس حرفه ای،اخلاق خوب،تجربه بالا و صبوری،تحصیلات مرتبط موسیقی و بروز بودن درآموزش را در نظر گرفت تا بتوانید در فراگیری سازدهنی به نتایج قابل توجهی برسید.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: تدریس خصوصی سازدهنی , کلاس سازدهنی , آموزش سازدهنی , تدریس سازدهنی , استاد سازدهنی , معلم سازدهنی

واحد آموزش علمی

نشانی:ضلع جنوب غرب میدان انقلاب

66864242 (021)
66369447 (021)

09362887188

واحد آموزش موسیقی

نشانی: شریعتی، دوراهی قلهک

22924816 (021)
22924817 (021)

09362887188

ساعت کاری موسسه

9 صبح تا 19

ارسال ایمیل:

info [at] bahareandishe.com