تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 آموزش زبان انگلیسی

با اینکه یادگیری زبان دوم یکی از سخت ترین چالشهایی است که بر عهده مغز گذاشته می شود اما به هر حال یک مهارت است و باعث افزایش اعتماد به نفس و خود باوری در افراد می شود.علاوه بر آن با گشودن یک دنیای جدید موقعیت اجتماعی و کاری افراد را در مقایسه با دیگران به مراتب بالاتر برده و شانس پیدا کردن یک شغل یا زندگی متفاوت را نصیب فرد می کند.
 
حال این زبان دوم می تواند انگلیسی یا زبان مورد نظر و دلخواه شما باشد ولی با توجه به گستره زبان انگلیسی و کاربرد فراوان آن در میان زبانها به زبان مورد علاقه بسیاری از مردم تبدیل شده است.با آموزش زبان انگلیسی می توان در اکثر نقاط دنیا،مسافرت و کار گلیم خود را از آب بیرون بکشید،ضمن اینکه مغز خود را به یک چالش جدی دعوت کرد تا با یادگیری زبان انگلیسی هوش،تمرکز،خلاقیت و حافظه خود را تقویت کرده و در آینده نیز از بروز بیماریهایی نظیر آلزایمر و کندی ذهن جلوگیری شود.
 
اگر هنوز برای یادگیری و  تدریس خصوصی  زبان انگلیسی مردد هستید و جدی نگرفته اید توصیه میکنیم زودتر دست به کار شوید.
 
تدریس زبان انگلیسی
 
فواید آموزش زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست ولی ما در اینجا به 10 مورد از مهمترین مزایای یادگیری زبان انگلیسی اشاره میکنیم:
 

1-ارتباط با دنیای نوین

اولین فایده آموزش زبان انگلیسی از بین رفتن محدودیت برای شما می باشد چرا که دانستن زبان یک کشور دیگر باعث گشایش درهای جدید رو به دنیا شده و شما می توانید در هنگام مسافرت به کشورهای مختلف با مردم آن کشور ارتباط برقرار کرده و از آداب و رسوم و فرهنگ ملل مختلف آگاهی پیدا کنید که این خود باعث افزایش آگاهی و تجربه شما می شود.
 

2-بهبود عملکرد مغز

بهبود عملکرد مغز از دیگر فواید آموزش زبان انگلیسی می باشد.تحقیقات دانشمندان نشان می دهد که یادگیری زبان دوم برای مغز یک ورزش محسوب میشود و به مرور زمان این ورزش باعث قوی شدن حافظه واز طرفی باعث افزایش تعداد مسیرهای عصبی به مغز می شود که در نتیجه افراد را باهوشتر و خلاقتر کرده و موجب افزایش گنجایش نگهداری اطلاعات در مغز می شود.
 

3-مطالعه مقالات و منابع مختلف

بیشتر مقالات و منابع دانشگاهی،ایمیل ها،وب سایتها،اخبارشبکه های خارجی و روزنامه ها به زبان انگلیسی می باشند بنابراین با دانستن زبان انگلیسی می توانید بسیاری از مقالات جدید و بروز را در اینترنت دنبال کنید.
 

4-مهاجرت و کار

در صورتیکه قصد مهاجرت،تحصیل و یا کار در یک کشور خارجی را داشته باشید زبان انگلیسی برای شما یک ضرورت محسوب میشود.
 

5-پیشرفت شغلی

اگر زبان دوم را خوب و مسلط فرا بگیرید احتمال استخدام شما در شرکتهای خوب داخلی یا خارجی بیشتر می شود چرا که برای کارفرمایان دانستن زبان انگلیسی مهارت مهمی محسوب می شود و در نتیجه از نظر رده شغلی یا مالی می توانید پیشرفت خوبی داشته باشید.
 

6-یادگیری آسانتر زبانهای دیگر

معمولا وقتی شما یک زبان را آموزش می بینید آمادگی ذهنیتان برای یادگیری زبانهای دیگر بالاتر رفته و در نتیجه سایر زبانها را می توانید با سرعت بالاتری تسلط پیدا کنید،چرا که مغز برای خود چارتی را درست می کند که در آن روند یادگیری را ترسیم می کند که در مراحل بعد یادگیری گرامر،ساختار بندی جملات و مکالمه به هر زبان دیگر را بصورتی ساده تر می تواند تجزیه و تحلیل کند.
 

7-افزایش اعتماد به نفس

از دیگر فواید آموزش زبان انگلیسی افزایش اعتماد به نفس و خودباوری می باشد.چرا که شما با تسلط بر یک زبان و صحبت کردن با افراد دیگر ناخودآگاه قدرت کلامی و مهارت ارتباطی خود را بالاتر می برید و به خود اجازه حضور و ابراز وجود درمقابل دیگران را می دهید.
 

8-یادگیری آسانتر زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی و یادگیری آن نسبت به زبانهای دیگر ساده تر است و در جهان از هر 5 نفر یک نفر به زبان انگلیسی صحبت می کند،به عبارت دیگر حدود 1 میلیارد نفر در جهان در حال یادگیری این زبان هستند که نشان از اهمیت و ساده تر بودن آن نسبت به زبانهای دیگر است.
 

9-افزایش قابلیتهای ذهنی دربزرگسالان

آموزش زبان انگلیسی خصوصا در بزرگسالان باعث افزایش قابلیت های ذهنی و از بین رفتن آلزایمر و بیماریهایی دیگر نظیر زوال عقل می شود.
 

10-انعطاف پذیری درکودکان

آموزش زبان انگلیسی در کودکان باعث می شود که در بزرگسالی افرادی انعطاف پذیرتر و هوشمندتر نسبت به سایرین شوند و به سرعت جایگاه خود را در اجتماع تثبیت کرده و از طرفی ارتباط قویتر و عمیق تری با افراد مختلف جامعه برقرار کنند.
 
تدریس خصوصی زبان انگلیسی
 
تدریس خصوصی زبان انگلیسی  راهنمایی،آموزش زبان انگلیسی هفتم،تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم،معلم خصوصی زبان انگلیسی نهم،تدریس زبان انگلیسی دبیرستان،تدریس خصوصی زبان انگلیسی پیش دانشگاهی و کنکور،تدریس زبان انگلیسی دانشگاهی در موسسه بهار اندیشه با کادری مجرب از اساتید تخصصی و حرفه ای انجام می شود.ضمن اینکه مکالمه زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته،آیلتس و تافل نیز جزء برنامه های موسسه می باشد.
 
جهت کسب مشاوره رایگان می توانید با شماره 22924816 و 22924817 تماس بگیرید.
 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: تدریس خصوصی , تدریس خصوصی زبان انگلیسی

واحد آموزش علمی

نشانی:تهران-ضلع جنوب غربی میدان انقلاب

66864242
66369447

09362887188

واحد آموزش موسیقی

نشانی:تهران-خ شریعتی،دوراهی قلهک

22924816
22924817

09362887188

ساعت کاری موسسه

9 صبح تا 19

ارسال ایمیل:

info [at] bahareandishe.com