• خانه
 • بلاگ
 • اهداف و فواید کلاس موسیقی و سازهای آموزشی موسسه بهار اندیشه

اهداف و فواید کلاس موسیقی و سازهای آموزشی موسسه بهار اندیشه

 

آشنایی با موسیقی و اهداف کلاسهای آموزش موسیقی:

 

کلاس آموزش موسیقی

 

آموزش موسیقی و مهارت در نواختن ساز در دنیای امروزی جز اصول بنیادین میباشد و در اکثر کشورها در کنار کلاس ها و فعالیتهای درسی، کلاس آموزش موسیقی نیز وجود دارد چرا که هنرجو با آموزش موسیقی و نواختن یک ساز می تواند از ذهنی پویاتر برخوردار شود.

تحقیقات دانشمندان حوزه هنر نشان داده که آموزش موسیقی،  کلاس موسیقی  و حتی گوش دادن به موسیقی باعث فعال تر شدن مغز و افزایش توان آن میشود. حتی کلاس آموزش موسیقی می تواند بر کسب مهارتهای دیگر نیز تاثیر مستقیم یا غیر مستقیم داشته باشد.

پس از بررسی های کارشناسی که توسط روانشناسان در حوزه های مختف موسیقی انجام شد به این نتیجه رسیدند که افزودن کلاس موسیقی به کلاس های شاگردان و آموزش موسیقی میتواند به شکوفایی و عملکرد بهتر شاگردان در دروس مدرسه کمک چشمگیری کند.حتی آنها پا را فراتر گذاشته و پس از تحقیقات مختلف به این نتیجه رسیدند که کلاس آموزش موسیقی میتواند از قبل از تولد یک کودک با پخش موسیقی در منزل آغاز شود چرا که نوزادان از 4 ماهگی به آواها و صداهای بیرون واکنش نشان میدهند.

نتایج یک تحقیق 10 ساله بر روی 75 هزار دانش آموز نشان داد که کودکانی که به کلاس آموزش موسیقی پرداخته بودند نسبت به دیگر دانش آموزانی که این مهارت را نداشتند دارای توانایی بیشتر در درس خواندن و درک ریاضیات بودند.

به طور کلی کلاس موسیقی باعث باهوشتر شدن و افزایش اعتماد به نفس بچه ها نیز میشود چون مهارتی را آموخته اند که میتوانند در حضور دیگران خود را ابراز کنند و دیگر ترسی از صحنه نداشته باشند. حتی  آموزش موسیقی  و کلاس موسیقی در سنین بزرگسالی نیز کمک چشمگیری به بهبود بیماریهای مثل آلزایمر و زوال عقل که باکهولت سن پیش می آیند می کند.

دکتر لورا ماسکوئدا مدیر سالمندان دانشگاه کالیفرنیا در دانشکده پزشکی ایرواین توضیح میدهد که همزمان با تاثیر آموزش موسیقی بر بخشهای زیادی از مغز موجب می شود تا رشته های عصبی که هنوز سالم هستند را تحریک کرده و از بیماریهای مرتبط با زوال عقل جلوگیری کند.

همچنین کلاس آموزش موسیقی به بهبود بیماریهایی که مرتبط باسکته های قلبی یا مغزی هستند نیز کمک چشمگیری میکند و باعث بازیابی و بازپروری قلب و مغز انسان میشود. با این مقدمه دیگر فواید آموزش موسیقی و کلاس آموزش موسیقی بر کسی پوشیده نیست. بنابراین زمان را از دست ندهید چون هیچوقت برای شروع دیر نیست و میتوانید با انتخاب ساز مورد علاقه تا نسبت به فراگیری آن اقدام کنید.


تدریس خصوصی موسیقی

با شهریه بسیار مناسب

در کلیه مناطق تهران

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید - ٢٢٩٢٤٨١٦

با بیش از ۴۰۰ مدرس حرفه ا خانم و آقا

تدریس آموزش موسیقی

انواع کلاس آموزش موسیقی:‌

 

 • کلاس موسیقی کیبورد (ارگ)
 • کلاس آموزش موسیقی پیانو
 • کلاس آموزش موسیقی تار
 • کلاس آموزش موسیقی سه تار
 • کلاس آموزش موسیقی سنتور
 • کلاس آموزش موسیقی درامز
 • کلاس آموزش موسیقی فلوت
 • کلاس آموزش موسیقی نی
 • کلاس آموزش موسیقی تنبور
 • کلاس آموزش موسیقی دیوان
 • کلاس آموزش موسیقی کمانچه
 • کلاس آموزش موسیقی عود
 • کلاس آموزش موسیقی تمپو
 • کلاس آموزش موسیقی کاخن
 • کلاس آموزش موسیقی کلارینت 
 • کلاس آموزش موسیقی دوتار
 • آموزش خصوصی کلاس ارف
 • آموزش خصوصی کلاس نی
 • آموزش خصوصی کلاس کمانچه
 • آموزش خصوصی کلاس دف
 • خصوصی کلاس آکاردئون
 • کلاس آموزش تنبک
 • کلاس آموزش ساکسیفون
 • کلاس آموزش ترومپت
 • کلاس موسیقی ساز دهنی
 • آموزش خصوصی کلاس گیتار
 • و ...

بعد از این مقدمه اکنون به 20 مورد از فواید آموزش موسیقی و یادگیری موسیقی برای کودکان و بزرگسالان اشاره میکنیم :

 

1-با توجه به اینکه یک هنرمند معمولا برای بیان احساسات خود از ساز استفاده میکند کلاس آموزش موسیقی می تواند در کاهش استرس و فشارهای روحی و روانی هنرجویان تاثیرات فوق العاده ای داشته باشد.

2-در یادگیری یک ساز و کلاس  تدریس خصوصی موسیقی  نیاز به تمرکز و توجه میباشد که آموزش موسیقی میتواند به ایجاد تمرکز هنرجو کمک کند.

3-کلاس موسیقی نیاز به نظم و پشتکار فراوان دارد که هنرجو هنگام آموزش موسیقی و برخورد با اساتید بصورت عملی نظم را می آموزد.

4-با توجه به اینکه آموزش موسیقی سمت چپ مغز را فعال میکند یادگیری و شرکت در کلاس موسیقی موجب بهبود حافظه، بهبودعملکرد مغز و بزرگتر شدن قسمت چپ مغز کودکان میشود و در نتیجه حافظه کودکان نسبت به سایرین افزایش پیدا میکند. به خصوص در سازهایی مانند پیانو که نیاز به استفاده از هر دو طرف مغز میباشد.

5-کودکان در هنگام شرکت در گروهها و شرکت در کلاس آموزش موسیقی اعتماد به نفس و مهارت احترام به دیگران و استاد خود را فرا می گیرند و به این ترتیب سریع تر وارد اجتماع شده و نحوه تعامل با دیگران را آموزش میبینند.

6-با توجه به آرام بخش بودن موسیقی و آموزش موسیقی ،کودکان و به خصوص نوجوانان با شرکت در کلاس موسیقی کاهش دلهره و استرس را تجربه خواهند کرد.

7-با توجه به بررسی های انجام شده آموزش موسیقی برای بزرگسالان تا حد بسیار زیادی به بازیابی حافظه و از بین بردن آلزایمر و زوال عقل آنها کمک میکند و شرکت در کلاس موسیقی باعث میشود که در سنین بالا احساس ارزشمندی و توانمند بودن را داشته باشند.

8- آموزش موسیقی به خصوص برای والدین باعث میشود که الگوی بسیار مناسبی برای فرزندان باشد و باعث شود تا فرزندان آنها نیز برای رفتن به کلاس آموزش موسیقی ترغیب و تشویق شوند چرا که صدای موسیقی همواره در گوش آنها طنین انداز بوده و مسئله وراثت در موسیقی نیز از همین امر ناشی میشود.

9-افزایش اعتماد به نفس و از بین رفتن کمرویی از دیگر فواید آموزش موسیقی میباشد زیرا هنرجو با مسلط شدن بر نواختن یک ساز و اجرای آن بین خانواده و دوستان هرگز تبدیل به یک فردخجالتی نخواهد شد. بدین ترتیب کلاس آموزش موسیقی موجب افزایش مهارتهای اجتماعی در او میشود.

10-آموزش ارف کودکان و به طور کلی آموزش موسیقی کودکان خصوصا بصورت گروهی حس مشارکت و همکاری را در کودکان پرورش داده و باعث ایجاد ارتباطات اجتماعی قوی میشود چرا که کودکان در کلاس آموزش موسیقی هماهنگی با یکدیگر و همکاری با گروه را آموزش میبینند.

کلاس آموزش موسیقی

11-از دیگر فواید آموزش موسیقی و شرکت در کلاس موسیقی جلوگیری از انجام فعالیتهای بی هدف و سرگرمی هایی مانند تلویزیون، موبایل و بازی های کامپیوتری می شود.چون فراگیری موسیقی به اندازه کافی وقت او را برای تمرین و مهارت بیشتر پر خواهد کرد.

12-کودکان معمولا از سن 3سالگی علاقه زیادی به آموزش موسیقی نشان می دهند و ناخودآگاه به اصوات و موسیقی اطراف واکنش نشان میدهند. والدین می توانند با خواندن آواز، استفاده از ساز بلز و اسباب بازیهای ملودی دار، این استعداد و علاقمندی را در کودکان برای یادگیری موسیقی تقویت کنند.

13-کودکان از سن 5سالگی در زمینه آهنگسازی از خود استعداد نشان می دهند. نمونه آن موزارت است که به عنوان بزرگترین موسیقی دان تاریخ اولین قطعه خود را درسن 5 سالگی ساخت و نواخت. لذا این دوره مهمترین زمان برای آموزش کلاس موسیقی می باشد و والدین در این زمان با کمک به او در انتخاب یک ساز میتوانند وی را برای شرکت در کلاس موسیقی ترغیب و تشویق کنند.

14-روانشناسان آموزش موسیقی برای کودکان و بزرگسالان را بسیار مفید دانسته و از نظر آنها شرکت در کلاس آموزش موسیقی موجب افزایش خلاقیت، آموزش احترام به اساتید موسیقی، بالابردن اعتماد به نفس، بهبود حافظه، هماهنگی حرکات و اعضای بدن خصوصا بین دستها و چشمها، افزایش ضریب هوشی و نظم و برنامه ریزی میشود ضمن اینکه به دلیل لطافت و بار احساسی موسیقی کسانی که آموزش موسیقی می بینند معمولا انسانهایی آرام، مهربان، با احساس و صبور هستند و کلاس موسیقی موجب میشود تا از روحیات والاتری نسبت به سایر اعضای جامعه برخوردار شوند.

15-شاید برایتان عجیب باشد که آموزش موسیقی و یادگیری ریاضیات با هم مرتبط هستند. چرا که در یک کلاس آموزش موسیقی خواندن و شمارش ریتمها و نتها و نگه داشتن گامها می تواند در بهبود مهارت ریاضی تاثیر بسزایی داشته باشد. تحقیقات نشان می دهد که هنرجویانی که در نواختن یک ساز موسیقی مسلط می شوند اغلب در ریاضیات نیز تبحر خوبی دارند و با توجه به اینکه ریاضیات جز دروس پایه و کابردی در تمام دروس است بنابراین آموزش موسیقی می تواند به افزایش مهارتهای تحصیلی هنرجو نیز کمک چشمگیری کند.

موسیقی کودکان

در این موسسه تدریس خصوصی ریاضی نیز انجام می شود.

16-از دیگر فواید شرکت در کلاس موسیقی افزایش حس مسئولیت پذیری است. چرا که هنرجو در هنگام آموزش خود را موظف میداند که برای هر جلسه تمرینات خود را انجام دهد و حضور مستمر و منظم در کلاس داشته باشد و همچنین مسئولیت نگهداری و مراقبت از ساز خود را آموزش می بیند.

17-با توجه به ژانر های مختلف موسیقی مانند موسیقی کلاسیک،پاپ، محلی، سنتی و فولکوریک، قرون وسطی، جز و بلوز و ...هنرجوی موسیقی می تواند با فرهنگ و آداب کشورهای مختلف و نحوه خلق آن آشنا شود که این نوع موسیقی به چه دلیل و با توجه به کدام حال و هوا و زمان ساخته شده است.

18- آموزش موسیقی موجب هماهنگی و تقویت دستها، تنفس و سایر حسها می شود چرا که در یک کلاس آموزش موسیقی هنرجو باید به خوبی حرکات دست و چشم خود را تنظیم کند و از طرفی مهارت شنوایی خود را برای نواختن نت درست و شنیدن آن بکار گیرد.

19-کلاس آموزش موسیقی، یادگیری و آموزش موسیقی باعث ایجاد هیجان، شادی و داشتن حسی فوق العاده می شود. شما ظاهر یک هنرمند را می بینید که آرام نشسته و در حال نواختن یک قطعه موسیقی است در حالیکه در ذهن و مغز او جریانی مانند آتش بازی برپاست و تمام ذهن و مغز او درگیر نواختن قطعه است. طبق نظر دکتر والوری عصب شناس دانشگاه مک جیل، ترشح دوپامین در مغز بعد از شنیدن موسیقی به شدت افزایش پیدا می کند که به لحاظ زیست شناسی موجب خوشحالی، وجد و لذت بردن می شود.

20-دکتر اریک راسموسن مدیر گروه آموزش به کودکان معتقد است که رشد فعالیتهای نورونی در مغز کودکانی که آموزش موسیقی دیده اند و یا در یک کلاس آموزش موسیقی شرکت کرده اند بیشتر از دیگران است. بنابراین کودکان ما در یک فرایند آموزش از مغزی فعالتر و ذهنی پویاتر بهره خواهند برد.


در پایان مقاله را با چند جمله زیبا از اساتید و نوازندگان بزرگ به پایان می بریم:

 

 • *جایی که کلمات ناکام بمانند موسیقی سخن می گوید. "هانس کریستین اندرسون"
 • *بدون موسیقی زندگی یک اشتباه خواهد بود. "فردریش نیچه"
 • *آموزش موسیقی یکی از اساسی ترین چیزها در زندگی است.موسیقی چیزی است که ما را تعلیم می دهد. "زیگی مارلی"
 • *هدف نهایی همه موسیقی ها باید شکوه خداوند و طراوت روح و روان باشد. "یوهان سباستیان باخ"
 • *موسیقی شکل کوتاه شده احساس است. "لئو تولستوی"
 • *موسیقی مثل رویا است.رویایی که من نمیتوانم بشنوم. "لودویگ فان بتهوون"
 • *مردم همیشه در کنار من نبوده اند ولی موسیقی چرا. "تیلور سویفت

همه مطالبی که ذکر شد در مورد آموزش هنرجویان موسیقی بود،اما در ادامه نکاتی هم در مورد معلمین موسیقی یادآور می شویم:

 

همانطور که هنرجویان  موسیقی  سطوح مختلفی دارند،معلمین موسیقی نیز به لحاظ توانایی در متون تدریس،اجرا،روایط عمومی و مسایل روانشناختی تدریس، متفاوت از یکدیگر هستند.

ممکن است معلمی در  تدریس موسیقی   ریتم به اندازه معلم دیگر کارنکرده و نمی تواند این آیتم را به خوبی تدریس کند.دیگری در اجرای قطعات مشکل دارد.

یا  معلم موسیقی  دیگری در روابط رودر رو با هنرجو ضعیف است و دیگری تئوری را به خوبی بلد نیست.هیچ معلمی پکیج کامل نیست.

بنابراین شما می توانید همزمان چند معلم را در اختیار داشته باشید:با یکی تئوری کار کنید،با دیگری سلفژ و با آن یکی رپرتوار دلخواه خود را بنوازید یا بخوانید و لذت ببرید.

و نکته آخر مهمترین نکته اینکه  آموزش موسیقی  برای لذت شماست،نه بیشتر و نه کمتر! 

اگر از موسیقی که می نوازید یا می خوانید لذت نمی برید قطعا در جایی مشکل وجود دارد.یک انسان عاقل و باهوش وقت خود را برای انجام کاری که هیچ لذتی برای او ندارد تلف نمی کند.

وقت خود را با دخالت در دعواهای همیشگی معلمین موسیقی هدر ندهید.سبک و ژانر دلخواه خود را بنوازید و بخوانید و لذت ببرید.

خداوند بزرگ موسیقی را به آنهایی هدیه می دهد که بوی بهشت می دهند.شما هم قطعا بوی بهشت می دهید.

 

آموزش گیتار

 

*تدریس خصوصی موسیقی 

*آموزش موسیقی

 

آموزش کالیمبا

 

*کلاس موسیقی

*آنلاین-حضوری

 

سه تار

 

با شهریه بسیار مناسب

در کلیه مناطق تهران

:جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

22924816-22924817-09362887188

با بیش از ۴۰۰ مدرس حرفه ای خانم و آقا

 

 آموزش پیانو

 

در این مقاله به بررسی سازهایی می پردازیم که در موسسه بهار اندیشه تدریس می شوند:

 

آموزش سازدهنی

 

تدریس گیتار-استاد گیتار-آموزش گیتار-کلاس گیتار

تدریس پیانو-استاد پیانو-آموزش پیانو-کلاس پیانو

 

آموزش دف

 

تدریس ویولن-استاد ویولن-آموزش ویولن-کلاس ویولن

تدریس سه تار-استاد سه تار-آموزش سه تار-کلاس سه تار

تدریس سنتور-استاد سنتور-آموزش سنتور-کلاس سنتور

 

 آموزش سه تار

 

تدریس تنبک-استاد تنبک-آموزش تنبک-کلاس تنبک

تدریس ارف-استاد ارف-آموزش ارف-کلاس ارف

تدریس موسیقی کودک-استاد موسیقی کودک-آموزش موسیقی کودک-کلاس موسیقی کودک

 

آموزش فلوت ریکوردر

 

تدریس ارگ-استاد ارک-آموزش ارگ-کلاس ارگ

تدریس کیبورد-استاد کیبورد-آموزش کیبورد-کلاس کیبورد

 

 آموزش بلز

 

تدریس سازدهنی-استاد سازدهنی-آموزش سازدهنی-کلاس سازدهنی

تدریس فلوت-استاد فلوت-آموزش فلوت-کلاس فلوت

 

آموزش ترومپت

 

تدریس درامز-استاد درامز-آموزش درامز-کلاس درامز

تدریس تار-استاد تار-آموزش تار-کلاس تار

تدریس دف-استاد دف-آموزش دف-کلاس دف

 

 آموزش ویولن

 

*تدریس خصوصی موسیقی 

*آموزش موسیقی

 

آموزش تار

 

*کلاس موسیقی

*آنلاین-حضوری

 

آموزش ویولن

 

با شهریه بسیار مناسب

در کلیه مناطق تهران

:جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

22924816-22924817-09362887188

با بیش از ۴۰۰ مدرس حرفه ای خانم و آقا

 

 آموزش تنبک

 

تدریس نی-استاد نی-آموزش نی-کلاس نی

تدریس تنبور-استاد تنبور-آموزش تنبور-کلاس تنبور

تدریس دیوان-استاد دیوان-آموزش دیوان-کلاس دیوان

 

آموزش سنتور

 

تدریس کمانچه-استاد کمانچه-آموزش کمانچه-کلاس کمانچه

تدریس عود-استاد عود-آموزش عود-کلاس عود

 

 آموزش دف

 

تدریس آکاردئون-استاد آکاردئون-آموزش آکاردئون-کلاس آکاردئون

تدریس کلارینت-استاد کلارینت-آموزش کلارینت-کلاس کلارینت

 

آموزش کلارینت

 

تدریس ساکسیفون-استاد ساکسیفون-آموزش ساکسیفون-کلاس ساکسیفون

تدریس سلفژ-استاد سلفژ-آموزش سلفژ-کلاس سلفژ

تدریس قانون-استاد قانون-آموزش قانون-کلاس قانون

 

 آموزش سنتور

 

تدریس ترومپت-استاد ترومپت-آموزش ترومپت-کلاس ترومپت

تدریس آواز-استاد آواز-آموزش آواز-کلاس آواز

تدریس دوتار-استاد دوتار-آموزش دوتار-کلاس دوتار

 

آموزش پیانو

 

تدریس تمپو-استاد تمپو-آموزش تمپو-کلاس تمپو

تدریس کاخن-استاد کاخن-آموزش کاخن-کلاس کاخن

 

 آموزش موسیقی کودک

 

*تدریس خصوصی موسیقی 

*آموزش موسیقی

 

آموزش قانون

 

*کلاس موسیقی

*آنلاین-حضوری

 

آموزش کمانچه

 

با شهریه بسیار مناسب

در کلیه مناطق تهران

:جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

22924816-22924817-09362887188

با بیش از ۴۰۰ مدرس حرفه ای خانم و آقا

 

آموزش گیتار

 

******************************************************************

با سلام و احترام

موسسه علمی فرهنگی هنری بهار اندیشه (شماره ثبت:14598) در سال 1379 به ثبت رسیده و پس از طی مراحل اداری از ابتدای سال 1380 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

 

آموزش سنتور

 

موسسه آموزشی بهار اندیشه در زمینه برگزاری کلاسهای  آموزش موسیقی  برای آموزش کلیه سازها(ایرانی وکلاسیک) بصورت حضوری درتمام نقاط تهران و یا  کلاس موسیقی  بصورت آنلاین در تمامی شهرها و کشورهای دیگر فعال میباشد.

 

آموزش گیتار

 

این موسسه همچنین در زمینه برگزاری کلاسهای درسی(شامل دروس ابتدایی،راهنمایی،متوسطه اول و دوم)،کلاسهای آمادگی کنکور،تدریس دروس دانشگاهی(رشته های فنی مهندسی،پزشکی،مدیریت،حسابداری،حقوق وانسانی)،پیام نور،کارشناسی ارشد و آمادگی برای آزمون جامع دکترا فعالیت مینماید.

 

آموزش پیانو

 

فعالیت دیگر موسسه برگزاری کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی،آیلتس و تافل،آموزش کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف کاربردی (از سطح ابتدایی تا عالی) را نیز در برنامه خود گنجانده است.

 

آموزش ساکسیفون

 

موسسه آموزشی بهار اندیشه با بیش از 21 سال سابقه درخشان و حدود 400 استاد حرفه ای آقا و خانم در مناطق ومقاطع مختلف از ابتدایی تا کنکور،دروس دانشگاهی تمام رشته ها،کارشناسی ارشد ودکترا، آموزش موسیقی برای کلیه سازهای ایرانی و کلاسیک و آموزش آواز سنتی،کلاسیک،محلی و پاپ آماده ارایه خدمات به دانش آموزان،دانشجویان و هنرجویان عزیز میباشد تا با کمک یکدیگر بتوانیم در اعتلای علم و هنر فرزندان این مرز و بوم سهیم باشیم.

 

آموزش کلارینت

 

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی دروس ابتدایی،تدریس خصوصی دروس راهنمایی،تدریس خصوصی دروس دبیرستان و پیش دانشگاهی،کنکور،تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی شیمی،تدریس خصوصی عربی،تدریس خصوصی زبان انگلیسی،تدریس خصوصی زیست،تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در تمام رشته های فنی مهندسی،حسابداری،مدیریت،اقتصاد و ...

 

آموزش آکاردئون

 

ویا در زمینه تدریس خصوصی آموزش گیتار،تدریس خصوصی آموزش ویولن،تدریس خصوصی آموزش پیانو،تدریس خصوصی آموزش ارگ،تدریس خصوصی آموزش فلوت،تدریس خصوصی آموزش آکاردئون،تدریس خصوصی آموزش تار،تدریس خصوصی آموزش سه تار،تدریس خصوصی آموزش سنتور،تدریس خصوصی آموزش دف،تدریس خصوصی آموزش تنبک،تدریس خصوصی آموزش نی،تدریس خصوصی آموزش تنبور،تدریس خصوصی آموزش کمانچه و سایر سازهای مد نظر شمانیاز به مشاوره و تدریس داشتید با موسسه بهار اندیشه تماس بگیرید.

 

آموزش سه تار

 

*تدریس خصوصی موسیقی 

*آموزش موسیقی

 

آموزش ترومپت

 

*کلاس موسیقی

*آنلاین-حضوری

 

 آموزش ویولن

 

با شهریه بسیار مناسب

در کلیه مناطق تهران

:جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

22924816-22924817-09362887188

با بیش از ۴۰۰ مدرس حرفه ای خانم و آقا

 

آموزش چنگ

 

ضمنا برای دریافت لیست اساتید،نرخ تدریس خصوصی در منزل،برنامه کلاس خصوصی،چت آنلاین با اساتید موسسه،دیدار حضوری با اساتید و یا مشاوره آنلاین در هر زمینه با موسسه بهار اندیشه تماس بگیرید. 

 

 تدريس خصوصي رياضي|تدريس خصوصي فيزيک|تدريس خصوصي زبان|تدريس شيمي|تدريس خصوصي|کلاس زبان|آموزش|تدريس خصوصي زيست شناسي|تدريس خصوصي زبان توسط خانم|تدريس خصوصي درتهران|تدريس خصوصي دروس دانشگاهي|تدریس|تدریس خصوصی|تدریس خصوصی زبان|تدریس خصوصی زبان انگلیسی|تدریس خصوصی کنکور|تدریس زبان انگلیسی|سایت کنکور|کنکور|مشاوره تحصیلی|مشاوره کنکور|تدریس خصوصی|معلم خصوصی|تدريس خصوصي دروس عمران|تدريس خصوصي دروس دبيرستان|تدريس خصوصي دروس ابتدايي|تدريس خصوصي دروس دانشگاهي رشته کامپيوتر|تدريس خصوصي دروس دانشگاهي رشته حسابداري|تدريس خصوصي دروس مکانيک|تدريس خصوصي|تدريس دروس|معلم خصوصي|کلاس درسي|کلاس خصوصي|استاددروس دانشگاهي|تدريس دروس ابتدايي|تدريس دروس راهنمايي|تدريس دروس دبيرستان|تدريس دروس پيش دانشگاهي|کلاس کنکور|دروس دانشگاهي|معلم رياضي |کلاس رياضي|کلاس رياضي ششم|کلاس رياضي هفتم|کلاس رياضي هشتم|کلاس رياضي نهم|هزينه کلاس رياضي|هزينه کلاس فيزيک|هزينه کلاس شيمي|هزينه کلاس زيست|هزينه کلاس ادبيات|هزينه کلاس عربي|هزينه کلاس زبان|هزينه کلاس معارف|استاد رشته هاي مهندسي|استاد دروس مهندسي مکانيک|استاد دروس عمران|استاد دروس برق|استاد دروس صنايع|استاد دروس کامپيوتر|استاد دروس حسابداري|استاد دروس اقتصاد|استاد دروس مديريت|استاد دروس آمار|استاد دروس حقوق|بهار انديشه|تدريس دروس علوم انساني|تدریس خصوصی|تدریس خصوصی زبان|تدریس خصوصی ریاضی|بهار اندیشه|بهار اندیشه|بهاراندیشه|تدریس خصوصی ریاضی پایه نهم|تدریس خصوصی حسابان|تدریس خصوصی در تهران|تدریس خصوصی ریاضی نهم|تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم|تدریس خصوصی ریاضی|تدریس خصوصی ریاضی پایه نهم|تدریس خصوصی ریاضی نهم|تدریس خصوصی ریاضی در تهران|تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان|تدریس خصوصی ریاضی|تدریس خصوصی ریاضی مهندسی|تدریس خصوصی ریاضی|تدریس خصوصی ریاضی|تدریس خصوصی ریاضیات|تدریس خصوصی فیزیک|تدریس خصوصی فیزیک مدرن|تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان|تدریس خصوصی فیزیک کنکور|تدریس خصوصی فیزیک اول دبیرستان|تدریس خصوصی فیزیک در تهران|تدریس خصوصی فیزیک|تدریس خصوصی فیزیک دوم دبیرستان|تدریس خصوصی فیزیک|تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی |تدریس خصوصی دروس دانشگاهی رشته برق|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی حسابداری|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی رشته کامپیوتر|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در تهران|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی رشته مدیریت|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی رشته عمران|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی|تدریس دانشگاهی|تدریس دروس دانشگاهی|تدریس خصوصی دانشگاهی|روش تدریس دانشگاهی|تدریس ریاضیات دانشگاهی|روشهای تدریس دانشگاهی|تدریس فیزیک پیش دانشگاهی|تدریس شیمی پیش دانشگاهی|تدریس دروس دانشگاهی|تدریس دروس دانشگاهی کامپیوتر|تدریس دروس دانشگاهی|تدریس دروس دانشگاهی|تدریس دروس دانشگاهی|تدریس دروس دانشگاهی در آموزشگاه|تدریس دروس دانشگاهی|تدریس خصوصی دروس دانشگاهی رشته برق|آموزشگاه تدریس دروس دانشگاهی|تدريس دروس دانشگاهي|تدریس خصوصی|تدریس زیست دوم دبیرستان|تدریس زیست شناسی|تدریس زیست کنکور|تدریس زیست دهم|تدریس زیست سوم دبیرستان|تدریس زیست پیش دانشگاهی|تدریس زیست شناسی کنکور|تدریس زیست|تدریس زیست سوم تجربی|تدریس زیست کنکور|تدریس عربی|تدریس عربی کنکور|تدریس عربی هفتم|تدریس عربی هشتم|تدریس عربی دهم|تدریس عربی|تدریس خصوصی عربی دبیرستان|تدریس عربی نهم|تدریس زبان انگلیسی|تدریس زبان انگلیسی|تدریس زبان انگلیسی توسط خانم|تدریس زبان انگلیسی به کودکان|تدریس زبان انگلیسی اول دبیرستان|تدریس زبان انگلیسی خصوصی|تدریس زبان انگلیسی سوم راهنمایی|تدریس زبان انگلیسی هفتم|تدریس زبان انگلیسی در مهد کودک|تدریس زبان انگلیسی|تدریس،تدریس خصوصی|معلم|روش تدریس|آموزش موسیقی|آموزش موسیقی الکترونیک|آموزش موسیقی به کودکان|آموزش موسیقی|کلاس موسیقی|تدریس|موسیقی|آموزش موسیقی آنلاین|آموزش موسیقی رایگان|آموزش موسیقی کودکان|آموزش موسیقی سنتی|آموزش موسیقی برای کودکان|آموزش موسیقی بلز|آموزش گیتار|آموزش گیتار کلاسیک|آموزش گیتار پاپ|آموزش گیتار الکتریک|آموزش گیتار مبتدی|آموزش گیتار فلامنکو|آموزش گیتار بیس|آموزش گیتار آکوستیک|آموزش گیتار از صفر|آموزش گیتار تصویری|آموزشگاه موسیقی|آموزشگاه موسیقی غرب تهران|آموزشگاه موسیقی|آموزشگاه موسیقی شرق تهران|آموزشگاه موسیقی تهران|آموزشگاه موسیقی|تدریس خصوصی پیانو|تدریس خصوصی پیانو کلاسیک|تدریس خصوصی پیانو توسط خانم|تدریس خصوصی پیانو خانم|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|تدریس خصوصی پیانو|تدریس خصوصی پیانو|تدریس خصوصی پیانو به کودکان|تدریس خصوصی گیتار|تدریس خصوصی گیتار الکتریک|تدریس خصوصی گیتار در منزل|تدریس خصوصی گیتار|تدريس خصوصي گيتار در تهران|تدریس خصوصی گیتار توسط خانم|تدریس خصوصی گیتار|تدریس خصوصی گیتارکلاسیک|تدریس خصوصی گیتار|آموزش موسیقی برای کودکان|آموزش موسیقی برای کودکان |کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|آموزشگاه موسیقی برای کودکان|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|آموزش نت موسیقی برای کودکان|سن آموزش موسیقی برای کودکان|آموزش موسیقی کودکان|آموزش موسیقی کودکان|آموزش موسیقی کودکان|آموزش موسیقی کودکان بلز|آموزشگاه موسیقی خوب برای کودکان|تدریس موسیقی|تدریس موسیقی کودک|تدریس موسیقی به کودکان|تدریس موسیقی|تدریس موسیقی الکترونیک|تدریس موسیقی در مدارس|تدریس موسیقی در منزل|آموزش موسیقی|آموزش موسیقی|کارت تدریس موسیقی|تدریس خصوصی موسیقی|مجوز تدریس موسیقی|آموزش گیتار|استاد گیتار|آموزش ارگ|آموزش آواز|آموزش پیانو|آموزش تار|آموزش دف|آموزش سنتور|آموزش سه تار|آموزش موسیقی|آموزش ویولن|آموزشگاه موسیقی|بهار اندیشه|بهاراندیشه|بهار اندیشه|بهاراندیشه|آموزش موسیقی|آموزش گیتار|آموزشگاه موسیقی|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|تدریس خصوصی پیانو|تدریس خصوصی گیتار|آموزش موسیقی برای کودکان|تدریس موسیقی|هزینه کلاس موسیقی|قیمت کلاس موسیقی|هزینه کلاس گیتار|هزینه کلاس پیانو|هزینه کلاس سنتور|هزینه کلاس سه تار|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|هزینه کلاس ارگ|هزینه کلاس تار|هزینه کلاس دف|هزینه کلاس تمبک|آموزش ساز|کلاس موسیقی|ساز سنتی|ساز کلاسیک|بهار اندیشه|استاد موسیقی|کلاس گیتار|کلاس ارگ|کلاس پیانو|کلاس ویولن|کلاس درامز|کلاس فلوت|کلاس سازدهنی|کلاس تار|کلاس سه تار|کلاس سنتور|کلاس دف|کلاس تنبک|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|کلاس نی|کلاس تنبور|کلاس دیوان|کلاس کمانچه|کلاس عود|کلاس تمپو|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|کلاس قانون|کلاس دایره|کلاس آکاردئون|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|کلاس دو تار|کلاس ترومپت|کلاس ساکسیفون|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|آموزش موسیقی سنتی|آموزش موسیقی الکترونیک|آموزش موسیقی کودکان|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|آموزش موسیقی آنلاین|آموزش موسیقی نت|آموزش موسیقی بلز|آموزش ارف|کلاس ارف|بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران|بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران|آموزشگاه موسیقی|آموزشگاه موسیقی غرب تهران|آموزشگاه موسیقی شرق تهران|آموزشگاه موسیقی|آموزش بلز|کلاس بلز|تدریس موسیقی|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|کلاس موسیقی|آموزش موسیقی|بهاراندیشه|بهار اندیشه|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|کلاس| هزینه کلاس گیتار|قیمت کلاس گیتاردرتهران|مدت زمان یادگیری گیتار پاپ|نرخ کلاس گیتار|هزینه کلاس خصوصی گیتار|مدت زمان یادگیری گیتارالکتریک|هزینه تدریس خصوصی گیتار|قیمت تدریس خصوصی پیانو|کلاس پیانو در تهران|هزینه کلاس پیانو|تدریس خصوصی پیانو توسط خانم|مدرس پیانو خانم|شهریه کلاس موسیقی|نرخ تدریس خصوصی پیانو|تدريس پيانو خانم|کلاس موسیقی|تدریس موسیقی|هزینه کلاس پیانو|شهریه کلاس موسیقی|قیمت تدریس خصوصی پیانو|بهترین استاد پیانو در تهران|کلاس پیانو در تهران|هزینه کلاس ویولون|هزینه کلاس|هزینه کلاس ویولن|

و در پایان ما مفتخریم که طی 21 سال فعالیت مستمر توانسته ایم گامی هر چند کوچک در پیشرفت علمی و هنری دانش

آموزان،دانشجویان و هنرجویان عزیز برداریم.

یا حق..

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: تدریس, تمبک , آکاردئون , ساکسیفون , تدریس خصوصی گیتار , تدریس خصوصی پیانو, تدریس خصوصی سنتور , تدریس خصوصی ویولن , تدریس خصوصی تار , تدریس خصوصی سه تار , تدریس خصوصی ارگ , تدریس خصوصی دف , تدر یس خصوصی تمبک , تدریس خصوصی نی , آموزش موسیقی , کلاس خصوصی , کمانچه , تدریس موسیقی , تنبک , کلاس موسیقی , هارمونیکا , تدریس خصوصی سازدهنی , کلاس , تدریس خصوصی کمانچه , کنسرت , تدریس گیتار , تدریس خصوصی فلوت , استاد , تدریس خصوصی آکاردئون , آموزش ارف , آموزش موسیقی کودکان , کلاس گیتار , استاد گیتار , کلاس ارف , کیبورد , استاد عود , استاد سنتور , استاد ویولن , استاد پیانو, استاد سه تار , استاد دف , استاد تنبک , استاد تار , استاد ارگ , استاد تمبک , کلاس ارگ , استاد نی , کلاس پیانو, کلاس ویولن , کلاس سازدهنی , کلاس فلوت , کلاس تار , کلاس سه تار , کلاس سنتور , کلاس دف , کلاس تنبک , کلاس تمبک , کلاس نی , کلاس کمانچه , کلاس ساکسیفون , کلاس ترومپت , استاد ترومپت , استاد تنبور , کلاس عود , کلاس قانون , استاد قانون , کلاس تنبور , کلاس تمپو, استاد دیوان , کلاس دیوان , آموزش, موسیقی کودکان , استاد آکاردئون , کلاس آکاردئون , کیبرد , آموزش پیانو, تدریس خصوصی موسیقی , تدریس دف , آموزش تمبک , تدریس سنتور , آموزش سنتور , آموزش ویولن , آموزش گیتار , تدریس پیانو, تدریس تار , تدریس سه تار , آموزش سازدهنی , آموزش کمانچه, تدریس کمانچه , تدریس سازدهنی , آموزش آکاردئون , تدریس آکاردئون , آموزش تنبور , تدریس تنبور , آموزش فلوت , استاد فلوت , آموزش نی , استاد موسیقی , آموزش عود , تدریس خصوصی عود , آموزش تار , آموزش سه تار , موسیقی کلاسیک , تدریس خصوصی تنبک , آموزش تنبک , تدریس نی , تدریس فلوت , استاد کمانچه , استاد سازدهنی , آموزش دف , آموزش ارگ , تدریس تنبک , تدریس ویولن , تدریس خصوصی تنبور , پیانو کلاسیک , آموزش قانون , آموزش آواز , آموزش درامز , آموزش دیوان , آموزش سلفژ , آموزش کلارینت , آموزش ساکسیفون , آموزش گیتار الکتریک , تدریس آواز , تدریس خصوصی آواز , کلاس آواز , تدریس ارف , تدریس خصوصی ارف , تدریس ارگ , آموزش کیبورد , کلاس درامز , تدریس درامز , تدریس خصوصی درامز , تدریس دیوان , تدریس خصوصی دیوان , تدریس عود , تدریس کلارینت, تدریس خصوصی کلارینت , کلاس کلارینت , تدریس ساکسیفون , تدریس خصوصی ساکسیفون , تدریس سلفژ , کلاس سلفژ , تدریس خصوصی سلفژ , تدریس قانون , تدریس خصوصی قانون , معلم تنبک , کلاس آموزش موسیقی , آموزش ترومپت , تدریس ترومپت , تدریس خصوصی ترومپت , آموزش دوتار , تدریس خصوصی دوتار , کلاس دوتار , تدریس دوتار , آموزش تمپو, تدریس تمپو, تدریس خصوصی تمپو, معلم آکاردئون , معلم کمانچه , استاد درامز , آموزش موسیقی کودک , آموزش پیانو کودکان , استاد ساکسیفون , آموزش کاخن , تدریس کاخن , کلاس کاخن , تدریس خصوصی کاخن , معلم ساکسیفون , کلارینت , استاد کلارینت , استاد دوتار , آموزش داربوکا , استاد تمپو, کلاس موسیقی کودک , کاخن , استاد کاخن , استاد آواز , فلوت ریکوردر , تدریس موسیقی کودکان , معلم کلارینت , کلاس کیبورد , تدریس کیبورد , آموزش موسیقی برای کودکان , آموزش آنلاین موسیقی , آموزش موسیقی آنلاین , آواز , موسیقی کودک , آموزش بلز , هزینه کلاس عود در سال 1401, هزینه کلاس گیتار در سال 1401  , هزینه کلاس سنتور در سال 1401 , هزینه کلاس پیانو در سال 1401 , هزینه کلاس ویولن در سال 1401  , هزینه کلاس تنبک در سال 1401 , هزینه کلاس سه تار در سال 1401 , هزینه کلاس کمانچه در سال 1401 , هزینه کلاس درامز در سال 1401 , هزینه کلاس موسیقی کودک در سال 1401 , هزینه کلاس ارگ در سال 1401 , هزینه کلاس سازدهنی در سال 1401 , هزینه کلاس فلوت در سال 1401  , هزینه کلاس تار در سال 1401 , هزینه کلاس دف در سال 1401 , هزینه کلاس نی در سال 1401  , هزینه کلاس تنبور در سال 1401 , هزینه کلاس دیوان در سال 1401 , هزینه کلاس ارف در سال 1401 , هزینه کلاس ساکسیفون در سال 1401 , هزینه کلاس آکاردئون در سال 1401 , هزینه کلاس کلارینت در سال 1401 , هزینه کلاس قانون در سال 1401 , هزینه کلاس ترومپت در سال 1401 , هزینه کلاس دوتار در سال 1401 , هزینه کلاس تمپو در سال 1401 , هزینه کلاس کاخن در سال 1401 , هزینه کلاس آواز در سال 1401

واحد آموزش علمی

نشانی:تهران-ضلع جنوب غربی میدان انقلاب

66864242
66369447

09362887188

واحد آموزش موسیقی

نشانی:تهران-خ شریعتی،دوراهی قلهک

22924816
22924817

09362887188

ساعت کاری موسسه

9 صبح تا 19

ارسال ایمیل:

info [at] bahareandishe.com